Image

małe studio z Wielkimi możliwościami...

Istniejemy krótko ;) ale w branży projektowo-reklamowej pracujemy od 18lat.
Jesteśmy małą firmą, która może wiele. Wykonujemy logotypy, ulotki, wizytówki, foldery reklamowe, małe i duże naklejki. Oklejamy witryny sklepowe i pojazdy. Może potrzebujesz zaistnieć w sieci? Wykonamy dla Ciebie stronę www, sklep internetowy... pomożemy w prowadzeniu social media.
Jeśli masz nietypowe zlecenie zadzwoń lub napisz do nas, a my zajmiemy się resztą.

Projektujemy wnętrza mieszkań, hoteli, restauracji czy sklepów. Współpracujemy z branżystami z wielu dziedzin. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza pasja to Twój sukces!

Co możemy dla Ciebie zrobić...

Projekty wnętrz / wizualizacje

Aranżujemy wnętrza zarówno komercyjne jak i prywatne. Projektujemy: restauracje, hotele, sklepy, banki, wnętrza domów oraz mieszkań.

Zastanawiasz się nad kupnem mieszkania? Planujesz budowę domu?
Nie masz pomysłu na aranżację. Nie jesteś zadowolony z istniejącego podziału mieszkania? Zadzwoń do nas. Pomożemy i doradzimy przy analizie układu funkcjonalnego.

Jak to będzie wyglądać? Potrzebujesz zobaczyć swoje mieszkanie przed jego powstaniem? Skontaktuj się z nami. Wykonamy dla Ciebie wizualizacje wnętrz, domów, sklepów, witryn itp.

Grafika, reklama, www

Oferujemy wsparcie projektowo-realizacyjne przy reklamie Twojej firmy. Czas na zmiany, odświeżenie identyfikacji firmy? Nasz zespół projektowy będzie czuwał nad spójnością graficzną wszystkich elementów identyfikacji Twojej firmy.

Projektujemy logotypy, wizytówki, teczki ofertowe, papeterię firmową, plakaty i ulotki, gadżety reklamowe, szyldy i banery. Wprowadzimy Twoje barwy firmowe na pojazdy. Oklejamy samochody, jachty... samoloty też ;) Prowadzimy profile social media (Facebook / linkedIn / Twitter itp.). Zaprojektujemy i wykonamy firmową stronę internetową, sklep www lub aplikację mobilną.

Od projektu po produkt końcowy. Nie musisz szukać kolejnego wykonawcy projektu np. wizytówki. Zajmiemy się wszystkim od A do Z.

Nasze prace

Skontaktuj się z nami